Schaarlift 17.2m W
GS 172-12 W GS 172-12 W
17,40 m Max. Werkhoogte
500 kg Max. Korfbelasting / Hefbelasting
Electro Type aandrijving
Prijs op aanvraag
| Max. Werkhoogte | 17,40 m |
| Verplaatsbaar tot werkhoogte | 15,40 m |
| Max. Hoogte platform | 15,40 m |
| Max. Korfbelasting / Hefbelasting | 500 kg |
| Afmetingen LxB | 3,37 x 1,26 m |
| Machine breedte | 1,26 m |
| Hoogte transportstand | 3,26 m |
| Transporthoogte met/zonder railing | 3,26 / 2,49 m |
| Tarragewicht | 6280 kg |
| Type aandrijving | Electro |
| vierwielaandrijving | geen |
| Alleen voor gebruik binnenshuis | ja |
| Niet-markerend | ja |
| Bodemvrijheid | 0,14 m |
| Ondersteunt | geen |
| Schommelas | geen |
| Bevestigingspunt PBM EN 795 | I, 4 Stk. Stk. |
Technische gegevens, prijzen en afbeeldingen onder voorbehoud.