Schaarlift 17.1m WS
GS 171-12 WS GS 171-12 WS
17,34 m Max. Werkhoogte
400 kg Max. Korfbelasting / Hefbelasting
Electro Type aandrijving
Prijs op aanvraag
| Max. Werkhoogte | 17,34 m |
| Verplaatsbaar tot werkhoogte | 17,17* m |
| Max. Hoogte platform | 15,34 m |
| Max. Korfbelasting / Hefbelasting | 400 kg |
| Afmetingen platform LxB | 2,79 x 1,17 m |
| Platformlengte verlengd | 3,79 m |
| Max. Heflast bij uitschuiven | 150 kg |
| Afmetingen LxB | 3,28 x 1,22 m |
| Machine breedte | 1,22 m |
| Hoogte transportstand | 2,32 m |
| Transporthoogte met/zonder railing | 3,28 / 2,32 m |
| Tarragewicht | 5710 kg |
| Type aandrijving | Electro |
| vierwielaandrijving | geen |
| Alleen voor gebruik binnenshuis | geen |
| Niet-markerend | ja |
| Bodemvrijheid | 0,10 m |
| Ondersteunt | ja |
| Schommelas | geen |
| Speciale functies | Alleen voor gebruik buitenshuis met stabilisatoren, bevestigingspunten voor bevestigingssystemen (PPE) beschikbaar! *Alleen voor gebruik binnenshuis |
Technische gegevens, prijzen en afbeeldingen onder voorbehoud.
Alternatieve producten