Schaarlift 17m WI
GS 170-12 WI GS 170-12 WI
16,90 m Max. Werkhoogte
400 kg Max. Korfbelasting / Hefbelasting
Electro Type aandrijving
Prijs op aanvraag
| Max. Werkhoogte | 16,90 m |
| Verplaatsbaar tot werkhoogte | 16,90 m |
| Max. Hoogte platform | 14,9 m |
| Max. Korfbelasting / Hefbelasting | 400 kg |
| Afmetingen platform LxB | 2,80 x 1,20 m |
| Platformlengte verlengd | 3,80 m |
| Max. Heflast bij uitschuiven | 150 kg |
| Afmetingen LxB | 2,98 x 1,21 m |
| Machine breedte | 1,21 m |
| Hoogte transportstand | 2,25 m |
| Transporthoogte met/zonder railing | 3,10 / 2,25 m |
| Tarragewicht | 4670 kg |
| Type aandrijving | Electro |
| vierwielaandrijving | geen |
| Alleen voor gebruik binnenshuis | ja |
| Niet-markerend | ja |
| Bodemvrijheid | 0,14 m |
| Ondersteunt | geen |
| Schommelas | geen |
| Speciale functies | leichte Bühne, sehr wendig Anschlagpunkte für Rückhaltsysteme (PSA) vorhanden! |
Technische gegevens, prijzen en afbeeldingen onder voorbehoud.
Alternatieve producten