Schaarlift 18.6m W
GS 186-20 W GS 186-20 W
18,56 m Max. Werkhoogte
550 kg Max. Korfbelasting / Hefbelasting
Electro Type aandrijving
Prijs op aanvraag
| Max. Werkhoogte | 18,56 m |
| Verplaatsbaar tot werkhoogte | 18,56* m |
| Max. Hoogte platform | 16,56 m |
| Max. Korfbelasting / Hefbelasting | 550 kg |
| Afmetingen platform LxB | 4,05 x 1,83 m |
| Platformlengte verlengd | 6,07 m |
| Max. Heflast bij uitschuiven | 550 kg |
| Afmetingen LxB | 4,56 x 2,02 m |
| Machine breedte | 2,02 m |
| Hoogte transportstand | 2,72 m |
| Transporthoogte met/zonder railing | 3,52 / 2,72 m |
| Tarragewicht | 8660 kg |
| Type aandrijving | Electro |
| vierwielaandrijving | geen |
| Alleen voor gebruik binnenshuis | geen |
| Niet-markerend | ja |
| Bodemvrijheid | 0,20 m |
| Ondersteunt | geen |
| Schommelas | geen |
| Speciale functies | Zeer breed platform. 8 PSA-stoppunten. *Met maximaal 1° bodemhelling. Kan verplaatst worden tot een werkhoogte van 8,10 m op een grondhelling tot 3°. |
Technische gegevens, prijzen en afbeeldingen onder voorbehoud.
Alternatieve producten
Product toebehoren