Schaarlift 16m WI
GS 160-12 WI GS 160-12 WI
15,90 m Max. Werkhoogte
250 kg Max. Korfbelasting / Hefbelasting
Electro Type aandrijving
Prijs op aanvraag
| Max. Werkhoogte | 15,90 m |
| Verplaatsbaar tot werkhoogte | 15,90 m |
| Max. Hoogte platform | 13,9 m |
| Max. Korfbelasting / Hefbelasting | 250 kg |
| Afmetingen platform LxB | 2,29 x 1,17 m |
| Platformlengte verlengd | 3,60 m |
| Max. Heflast bij uitschuiven | 250 kg |
| Afmetingen LxB | 2,46 x 1,23 m |
| Machine breedte | 1,23 m |
| Hoogte transportstand | 1,85 m |
| Transporthoogte met/zonder railing | 2,76 / 1,85 m |
| Tarragewicht | 3000 kg |
| Type aandrijving | Electro |
| vierwielaandrijving | geen |
| Alleen voor gebruik binnenshuis | ja |
| Niet-markerend | ja |
| Bodemvrijheid | 0,09 m |
| Ondersteunt | geen |
| Schommelas | geen |
| Speciale functies |
Technische gegevens, prijzen en afbeeldingen onder voorbehoud.
Alternatieve producten
Product toebehoren