Schaarlift 12m WI
GS 120-9 WI GS 120-9 WI
12,02 m Max. Werkhoogte
300 kg Max. Korfbelasting / Hefbelasting
Electro Type aandrijving
Prijs op aanvraag
| Max. Werkhoogte | 12,02 m |
| Verplaatsbaar tot werkhoogte | 12,02 m |
| Max. Hoogte platform | 10,02 m |
| Max. Korfbelasting / Hefbelasting | 300 kg |
| Afmetingen platform LxB | 2,26 x 0,87 m |
| Platformlengte verlengd | 3,65 m |
| Max. Heflast bij uitschuiven | 300 kg |
| Afmetingen LxB | 2,53 x 0,90 m |
| Machine breedte | 0,90 m |
| Hoogte transportstand | 1,48 m |
| Transporthoogte met/zonder railing | 2,40 / 1,48 m |
| Tarragewicht | 3080 kg |
| Type aandrijving | Electro |
| vierwielaandrijving | geen |
| Alleen voor gebruik binnenshuis | ja |
| Niet-markerend | ja |
| Bodemvrijheid | 0,08 m |
| Ondersteunt | geen |
| Schommelas | geen |
| Speciale functies | Uiterst smal platform, 4 PBM-verankeringspunten |
Technische gegevens, prijzen en afbeeldingen onder voorbehoud.
Alternatieve producten
Product toebehoren