Schaarlift 14m WI
GS 140-9 WI GS 140-9 WI
14,07 m Max. Werkhoogte
220 kg Max. Korfbelasting / Hefbelasting
Electro Type aandrijving
Prijs op aanvraag
| Max. Werkhoogte | 14,07 m |
| Verplaatsbaar tot werkhoogte | 14,07 m |
| Max. Hoogte platform | 12,07 m |
| Max. Korfbelasting / Hefbelasting | 220 kg |
| Afmetingen platform LxB | 2,30 x 0,87 m |
| Platformlengte verlengd | 3,60 m |
| Max. Heflast bij uitschuiven | 220 kg |
| Afmetingen LxB | 2,47 x 0,9 m |
| Machine breedte | 0,9 m |
| Hoogte transportstand | 1,72 m |
| Transporthoogte met/zonder railing | 2,61 / 1,72 m |
| Tarragewicht | 3000 kg |
| Type aandrijving | Electro |
| vierwielaandrijving | geen |
| Alleen voor gebruik binnenshuis | ja |
| Niet-markerend | ja |
| Bodemvrijheid | 0,09 m |
| Ondersteunt | geen |
| Schommelas | geen |
| Speciale functies | Extreem smalle machine, 4 PBM-bevestigingspunten |
Technische gegevens, prijzen en afbeeldingen onder voorbehoud.
Alternatieve producten
Product toebehoren