Schaarlift 13.9m WI
GS 139-12 WI GS 139-12 WI
13,82 m Max. Werkhoogte
350 kg Max. Korfbelasting / Hefbelasting
Electro Type aandrijving
Prijs op aanvraag
| Max. Werkhoogte | 13,82 m |
| Verplaatsbaar tot werkhoogte | 13,82 m |
| Max. Hoogte platform | 11,82 m |
| Max. Korfbelasting / Hefbelasting | 350 kg |
| Afmetingen platform LxB | 2,25 x 1,12 m |
| Platformlengte verlengd | 3,15 m |
| Max. Heflast bij uitschuiven | 120 kg |
| Afmetingen LxB | 2,40 x 1,20 m |
| Machine breedte | 1,20 m |
| Hoogte transportstand | 1,62 m |
| Transporthoogte met/zonder railing | 2,49 / 1,62 m |
| Tarragewicht | 2970 kg |
| Type aandrijving | Electro |
| vierwielaandrijving | geen |
| Alleen voor gebruik binnenshuis | ja |
| Niet-markerend | ja |
| Bodemvrijheid | 0,08 m |
| Ondersteunt | geen |
| Schommelas | geen |
| Speciale functies | große Plattform, Anschlagpunkte für Rückhaltsysteme (PSA) vorhanden! |
Technische gegevens, prijzen en afbeeldingen onder voorbehoud.
Alternatieve producten
Product toebehoren