Schaarlift 13.8m WI
GS 138-12 WI GS 138-12 WI
13,83 m Max. Werkhoogte
320 kg Max. Korfbelasting / Hefbelasting
Electro Type aandrijving
Prijs op aanvraag
| Max. Werkhoogte | 13,83 m |
| Verplaatsbaar tot werkhoogte | 13,83 m |
| Max. Hoogte platform | 11,83 m |
| Max. Korfbelasting / Hefbelasting | 320 kg |
| Afmetingen platform LxB | 2,27 x 1,12 m |
| Platformlengte verlengd | 3,17 m |
| Max. Heflast bij uitschuiven | 113 kg |
| Afmetingen LxB | 2,48 x 1,21 m |
| Machine breedte | 1,21 m |
| Hoogte transportstand | 2,09 m |
| Transporthoogte met/zonder railing | 2,62 / 2,09 m |
| Tarragewicht | 2990 kg |
| Type aandrijving | Electro |
| vierwielaandrijving | geen |
| Alleen voor gebruik binnenshuis | ja |
| Niet-markerend | ja |
| Bodemvrijheid | 0,10 m |
| Ondersteunt | geen |
| Schommelas | geen |
| Bevestigingspunt PBM EN 795 | I, 4 Stk. Stk. |
| Speciale functies | Druk van vloerbelasting : 11,2 kg/cm² of 1097,5 kPA |
Technische gegevens, prijzen en afbeeldingen onder voorbehoud.