Schaarlift 12m W
GS 120-12 W GS 120-12 W
11,96 m Max. Werkhoogte
300 kg Max. Korfbelasting / Hefbelasting
Electro Type aandrijving
Prijs op aanvraag
| Max. Werkhoogte | 11,96 m |
| Verplaatsbaar tot werkhoogte | 11,96 m |
| Max. Hoogte platform | 9,96 m |
| Max. Korfbelasting / Hefbelasting | 300 kg |
| Afmetingen platform LxB | 2,29 x 1,17 m |
| Platformlengte verlengd | 3,22 m |
| Max. Heflast bij uitschuiven | 150 kg |
| Afmetingen LxB | 2,45 x 1,21 m |
| Machine breedte | 1,21 m |
| Hoogte transportstand | 1,50 m |
| Transporthoogte met/zonder railing | 2,37 / 1,50 m |
| Tarragewicht | 2630 kg |
| Type aandrijving | Electro |
| vierwielaandrijving | geen |
| Alleen voor gebruik binnenshuis | geen |
| Niet-markerend | ja |
| Bodemvrijheid | 0,07 m |
| Ondersteunt | geen |
| Schommelas | geen |
| Speciale functies | Anschlagpunkte für Rückhaltsysteme (PSA) vorhanden! |
Technische gegevens, prijzen en afbeeldingen onder voorbehoud.
Alternatieve producten