Schaarlift 11.9m W
GS 119-12 W GS 119-12 W
12,00 m Max. Werkhoogte
320 kg Max. Korfbelasting / Hefbelasting
Electro Type aandrijving
Prijs op aanvraag
| Max. Werkhoogte | 12,00 m |
| Verplaatsbaar tot werkhoogte | 12,00 m |
| Max. Hoogte platform | 10,00 m |
| Max. Korfbelasting / Hefbelasting | 320 kg |
| Afmetingen platform LxB | 2,27 x 1,12 m |
| Platformlengte verlengd | 3,22 m |
| Max. Heflast bij uitschuiven | 150 kg |
| Afmetingen LxB | 2,48 x 1,15 m |
| Machine breedte | 1,15 m |
| Hoogte transportstand | 1,96 m |
| Transporthoogte met/zonder railing | 2,49 / 1,96 m |
| Tarragewicht | 3060 kg |
| Type aandrijving | Electro |
| vierwielaandrijving | geen |
| Alleen voor gebruik binnenshuis | geen |
| Niet-markerend | ja |
| Bodemvrijheid | 0,10 m |
| Ondersteunt | geen |
| Schommelas | geen |
| Speciale functies | Belastingsdruk op de vloer : 12,9 kg / cm² of 1267,4 kPA |
Technische gegevens, prijzen en afbeeldingen onder voorbehoud.