Schaarlift 12.5m W
GS 125-16 W GS 125-16 W
12,55 m Max. Werkhoogte
450 kg Max. Korfbelasting / Hefbelasting
Electro Type aandrijving
Prijs op aanvraag
| Max. Werkhoogte | 12,55 m |
| Verplaatsbaar tot werkhoogte | 12,55 m |
| Max. Hoogte platform | 10,55 m |
| Max. Korfbelasting / Hefbelasting | 450 kg |
| Afmetingen platform LxB | 2,36 x 1,49 m |
| Platformlengte verlengd | 3,70 m |
| Max. Heflast bij uitschuiven | 450 kg |
| Afmetingen LxB | 2,81 x 1,58 m |
| Machine breedte | 1,58 m |
| Hoogte transportstand | 1,89 m |
| Transporthoogte met/zonder railing | 2,66 / 1,89 m |
| Tarragewicht | 3230 kg |
| Type aandrijving | Electro |
| vierwielaandrijving | geen |
| Alleen voor gebruik binnenshuis | geen |
| Niet-markerend | ja |
| Bodemvrijheid | 0,15 m |
| Ondersteunt | geen |
| Schommelas | geen |
| Speciale functies | weiße Breitreifen, große Plattform, 6 Anschlagpunkte für PSA |
Technische gegevens, prijzen en afbeeldingen onder voorbehoud.
Alternatieve producten