Schaarlift 22.5m WASP
GS 225-24 WASP GS 225-24 WASP
22,33 m Max. Werkhoogte
750 kg Max. Korfbelasting / Hefbelasting
Electro Type aandrijving
Prijs op aanvraag
| Max. Werkhoogte | 22,33 m |
| Verplaatsbaar tot werkhoogte | 22,33 m |
| Max. Hoogte platform | 20,33 m |
| Max. Korfbelasting / Hefbelasting | 750 kg |
| Afmetingen platform LxB | 4,46 x 2,29 m |
| Afmetingen LxB | 4,83 x 2,45 m |
| Machine breedte | 2,45 m |
| Hoogte transportstand | 2,94 m |
| Transporthoogte met/zonder railing | 3,82 / 2,94 m |
| Tarragewicht | 12300 kg |
| Type aandrijving | Electro |
| vierwielaandrijving | ja |
| Alleen voor gebruik binnenshuis | geen |
| Niet-markerend | ja |
| Bodemvrijheid | 0,25 m |
| Schommelas | ja |
| Speciale functies | hohe max.Hublast Anschlagpunkte für Rückhaltesysteme (PSA) vorhanden, Allrad, Stützen. |
Technische gegevens, prijzen en afbeeldingen onder voorbehoud.
Alternatieve producten
Product toebehoren