Schaarlift 28m WASP
GS 280-25 WASP GS 280-25 WASP
28,02 m Max. Werkhoogte
750 kg Max. Korfbelasting / Hefbelasting
Electro Type aandrijving
Prijs op aanvraag
| Max. Werkhoogte | 28,02 m |
| Verplaatsbaar tot werkhoogte | 28,02 m |
| Max. Hoogte platform | 26,02 m |
| Max. Korfbelasting / Hefbelasting | 750 kg |
| Afmetingen platform LxB | 5,48 x 2,42 m |
| Platformlengte verlengd | 7,57 m |
| Max. Heflast bij uitschuiven | 750 kg |
| Afmetingen LxB | 5,96 x 2,56 m |
| Machine breedte | 2,56 m |
| Transporthoogte met/zonder railing | 4,16 / 3,20 m |
| Tarragewicht | 19800 kg |
| Type aandrijving | Electro |
| vierwielaandrijving | ja |
| Alleen voor gebruik binnenshuis | geen |
| Niet-markerend | ja |
| Bodemvrijheid | 0,22 m |
| Ondersteunt | ja |
| Schommelas | ja |
| Speciale functies | verplaatsbaar vanaf volledige hoogte, vierwielbesturing, steunen, elektrische aandrijving, witte banden - voor gebruik binnen en buiten, pendelende as, groot platform met een draagvermogen tot 750 kg |
Technische gegevens, prijzen en afbeeldingen onder voorbehoud.
Product toebehoren