Telescoopmasthoogwerker 10m W
GTM 100-10 W GTM 100-10 W
9,95 m Max. Werkhoogte
200 kg Max. Korfbelasting / Hefbelasting
2,85 m Max. zijdelingse reikwijdte
Prijs op aanvraag
| Max. Werkhoogte | 9,95 m |
| Max. zijdelingse reikwijdte | 2,85 m |
| Max. Korfbelasting / Hefbelasting | 200 kg |
| Verplaatsbaar tot werkhoogte | 9,95 m |
| Max. Hellingshoek | 25 % ° |
| Type aandrijving | Batterij |
| Niet-markerend | ja |
| Alleen voor gebruik binnenshuis | geen |
| Afmetingen LxBxH | 2,70 x 1,00 x 2,01 m |
| Lengte transportpositie | 2,70 m |
| Machine breedte | 1,00 m |
| Hoogte transportstand | 2,01 m |
| Bodemvrijheid | 0,07 m |
| Tarragewicht | 2680 kg |
| Max. Hoogte platform | 7,95 m |
| Roterende werkmand | geen |
| Zwenkbereik | +/- 175° |
| Speciale functies | Compact apparaat / Alleen goedgekeurd voor gebruik buitenshuis door 1 persoon. |
Alternatieve producten
Product toebehoren