Telescoopmasthoogwerker 8.2m W
GTM 082-10 W GTM 082-10 W
8,17 m Max. Werkhoogte
200 kg Max. Korfbelasting / Hefbelasting
2,50 m Max. zijdelingse reikwijdte
Prijs op aanvraag
| Max. Werkhoogte | 8,17 m |
| Max. zijdelingse reikwijdte | 2,50 m |
| Max. Korfbelasting / Hefbelasting | 200 kg |
| Verplaatsbaar tot werkhoogte | 8,17 m |
| Max. Hellingshoek | 25 % ° |
| Type aandrijving | Batterij |
| Niet-markerend | ja |
| Alleen voor gebruik binnenshuis | geen |
| Afmetingen LxBxH | 1,94 x 1,00 x 1,99 m |
| Lengte transportpositie | 1,94 m |
| Machine breedte | 1,00 m |
| Hoogte transportstand | 1,99 m |
| Bodemvrijheid | 0,06 m |
| Tarragewicht | 2120 kg |
| Max. Hoogte platform | 6,17 m |
| Roterende werkmand | geen |
| Zwenkbereik | +/- 175° |
| Speciale functies | Compact apparaat / Alleen goedgekeurd voor gebruik buitenshuis door 1 persoon. |
Alternatieve producten
Product toebehoren