Telescoophoogwerker 16m AkR
GT 160-23 AkR GT 160-23 AkR
15,70 m Max. Werkhoogte
230 kg Max. Korfbelasting / Hefbelasting
Diesel Type aandrijving
Prijs op aanvraag
| Max. Werkhoogte | 15,70 m |
| Verplaatsbaar tot werkhoogte | 15,70 m |
| Max. Hoogte platform | 13,70 m |
| Max. zijdelingse reikwijdte | 12,50 m |
| Max. Korfbelasting / Hefbelasting | 230 kg |
| Max. Hellingshoek | 50 % ° |
| vierwielaandrijving | ja |
| Type aandrijving | Diesel |
| Niet-markerend | geen |
| Afmetingen LxBxH | 8,40 x 2,26 x 2,24 m |
| Lengte transportpositie | 6,60 m |
| Machine breedte | 2,26 m |
| Hoogte transportstand | 2,50 m |
| Bodemvrijheid | 0,25 m |
| Overschot | 0,88 m |
| Tarragewicht | 6600 kg |
| Spoorverbreding | - |
| Afmetingen platform BxD | 1,81 x 0,78 m m |
| Schommelas | geen |
| Roetdeeltjesfilter | ja |
| Mand arm | ja |
| Zwenkbereik | eindeloos |
| Roterende werkmand | ja |
| Speciale functies |
Technische gegevens, prijzen en afbeeldingen onder voorbehoud.
Alternatieve producten
Product toebehoren