Telescoophoogwerker 15.9m WAkRG
GT 159-23 WAkRG GT 159-23 WAkRG
15,50 m Max. Werkhoogte
230 kg Max. Korfbelasting / Hefbelasting
Diesel Type aandrijving
Prijs op aanvraag
| Max. Werkhoogte | 15,50 m |
| Verplaatsbaar tot werkhoogte | 15,50 m |
| Max. Hoogte platform | 13,50 m |
| Max. zijdelingse reikwijdte | 12,87 m |
| Max. Korfbelasting / Hefbelasting | 230 kg |
| Max. Hellingshoek | 50% ° |
| vierwielaandrijving | ja |
| Type aandrijving | Diesel |
| Niet-markerend | ja |
| Afmetingen LxBxH | 8,40 x 2,28 x 2,30 m |
| Lengte transportpositie | 6,70 m |
| Machine breedte | 2,28 m |
| Hoogte transportstand | 2,48 m |
| Bodemvrijheid | 0,34 m |
| Overschot | 0,81 m |
| Tarragewicht | 6800 kg |
| Spoorverbreding | - |
| Afmetingen platform BxD | 2,30 x 0,80 meter m |
| Schommelas | geen |
| Roetdeeltjesfilter | ja |
| Mand arm | ja |
| Zwenkbereik | eindeloos |
| Roterende werkmand | ja/2 x 90° |
| Speciale functies | Witte niet-schurende terreinbanden, brede werkmand, PBM-verankeringspunten, machine kan worden gebruikt op hellingen tot 5°. |