Schaarlift 32m WALS
GS 320-14 WALS GS 320-14 WALS
32,01 m Max. Werkhoogte
600 kg Max. Korfbelasting / Hefbelasting
Electro Type aandrijving
Prijs op aanvraag
| Max. Werkhoogte | 32,01 m |
| Verplaatsbaar tot werkhoogte | 32,01 m |
| Max. Hoogte platform | 30,01 m |
| Max. Korfbelasting / Hefbelasting | 600 kg |
| Afmetingen platform LxB | 5,82 x 1,20 m |
| Platformlengte verlengd | 7,72 m |
| Max. Heflast bij uitschuiven | 600 kg |
| Afmetingen LxB | 6,42 x 1,40 m |
| Machine breedte | 1,40 m |
| Hoogte transportstand | 3,21 m |
| Transporthoogte met/zonder railing | 4,15 / 3,21 m |
| Tarragewicht | 21500 kg |
| Type aandrijving | Electro |
| vierwielaandrijving | ja |
| Alleen voor gebruik binnenshuis | geen |
| Niet-markerend | ja |
| Bodemvrijheid | 0,18 m |
| Ondersteunt | ja |
| Schommelas | geen |
| Speciale functies | Extrem schmale Bühne, Plattform verlängerbar auf 7,70 x 1,20 m, 4-Rad-Lenkung, Allrad, 10 Anschlagpunkte für Rückhaltsysteme (PSA) vorhanden. Aus voller Arbeitshöhe verfahrbar. |
Alternatieve producten
Product toebehoren