Werkplatform op vrachtwagen 57m B Vierwielaandrijving
GL 57 B Vierwielaandrijving GL 57 B Vierwielaandrijving
56,72 m Max. Werkhoogte
600 kg Max. Korfbelasting / Hefbelasting
Diesel Type aandrijving
Prijs op aanvraag
| Max. Werkhoogte | 56,72 m |
| Max. Hoogte platform | 54,72 m |
| Max. zijdelingse reikwijdte | 40,88 m |
| Max. Korfbelasting / Hefbelasting | 600 kg |
| Afmetingen platform LxB | 2,37 x 1,09 m |
| Zwenkbereik | 600 kg |
| Roterende werkmand | ja/2 x 220° / 440° |
| Mand arm | ja |
| Afmetingen LxBxH | 11,99 x 2,55 x 3,93 m |
| Tarragewicht | 25250 kg |
| Totaal gewicht | 26000 kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 26000 kg |
| Type aandrijving | Diesel |
| vierwielaandrijving | ja |
| Bodemvrijheid | 0,20 m |
| Ondersteunt | ja |
| Steunbreedte aan beide zijden | 9,03 m |
| Steunbreedte aan één kant | 5,78 m |
| Verticale steunbreedte | 2,57 m |
| Ondersteuningslengte | 7,61 m |
| Rijbewijs | alleen met personeel |
| Speciale functies | Vierwielaandrijving. De trucks zijn uitgerust met het Extra DRS-systeem en hebben daardoor een geoptimaliseerde reikwijdte en een beter werkdiagram. Ook verkrijgbaar met lastlift systeem en het Gerken Antenna Mounting System (GAMS). |
Technische gegevens, prijzen en afbeeldingen onder voorbehoud.