Werkplatform op vrachtwagen 53m G Vierwielaandrijving
GL 53 G Vierwielaandrijving GL 53 G Vierwielaandrijving
53,00 m Max. Werkhoogte
600 kg Max. Korfbelasting / Hefbelasting
Diesel Type aandrijving
Prijs op aanvraag
| Max. Werkhoogte | 53,00 m |
| Max. Hoogte platform | 51,00 m |
| Max. zijdelingse reikwijdte | 38,00 m |
| Max. Korfbelasting / Hefbelasting | 600 kg |
| Afmetingen platform LxB | 3,65 x 0,85 m |
| Zwenkbereik | +/- 270° |
| Roterende werkmand | ja |
| Mand arm | ja |
| Afmetingen LxBxH | 12,02 x 2,50 x 3,98 m |
| Tarragewicht | 25615 kg |
| Totaal gewicht | 26.000 kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 26000 kg |
| Type aandrijving | Diesel |
| vierwielaandrijving | ja |
| Bodemvrijheid | 0,30-0,50 m |
| Ondersteunt | ja |
| Steunbreedte aan beide zijden | 8,70 achter/ 8,66 voor m |
| Steunbreedte aan één kant | volledig variabel m |
| Verticale steunbreedte | 3,25 m |
| Ondersteuningslengte | 7,25 m |
| Rijbewijs | alleen met personeel |
| Speciale functies | Laadplatform met neerklapbare zijden, extreem hoge mandbelasting, telescopische mandarm, maakt werken over storende randen mogelijk, zwenkbereik zonder overhang, lastoog op mandarm (300 kg), verkrijgbaar met lastdrager (Powerlift-systeem) en glaszuigsysteem, verkrijgbaar met lastdrager (Powerlift-systeem). |