Werkplatform op vrachtwagen 30m P
GL 30 P GL 30 P
29,91 m Max. Werkhoogte
350 kg Max. Korfbelasting / Hefbelasting
Diesel Type aandrijving
Prijs op aanvraag
| Max. Werkhoogte | 29,91 m |
| Max. Hoogte platform | 27,91 m |
| Max. zijdelingse reikwijdte | 24,79 m |
| Max. Korfbelasting / Hefbelasting | 350 kg |
| Afmetingen platform LxB | 1,66 x 0,82 m |
| Zwenkbereik | 2 x 250 = 500° |
| Roterende werkmand | ja/2 x 90 = 180° |
| Mand arm | ja |
| Afmetingen LxBxH | 7,64 x 2,51 x 3,61 m |
| Tarragewicht | 7190 kg |
| Totaal gewicht | 7490 kg |
| Type aandrijving | Diesel |
| vierwielaandrijving | geen |
| Bodemvrijheid | 0,17 m |
| Ondersteunt | ja |
| Ondersteuningsdruk max. | Voor 68 kN / Achter 58 kN |
| Steunbreedte aan beide zijden | 5,32 m |
| Steunbreedte aan één kant | 3,92 m |
| Verticale steunbreedte | 2,51 m |
| Ondersteuningslengte | 5,40 m |
| Rijbewijs | C1 / 3 |
| Speciale functies | Korte totale voertuiglengte voor betere wendbaarheid, Verhoogde mandlast: 350 kg in combinatie met enorme reikwijdte |
Technische gegevens, prijzen en afbeeldingen onder voorbehoud.
Alternatieve producten