Werkplatform op vrachtwagen 30m K
GL 30 K GL 30 K
30,08 m Max. Werkhoogte
350 kg Max. Korfbelasting / Hefbelasting
Diesel Type aandrijving
Prijs op aanvraag
| Max. Werkhoogte | 30,08 m |
| Max. Hoogte platform | 28,08 m |
| Max. zijdelingse reikwijdte | 20,85 m |
| Max. Korfbelasting / Hefbelasting | 350 kg |
| Afmetingen platform LxB | 1,80 x 0,80 m |
| Zwenkbereik | +/- 225° |
| Mand arm | ja |
| Afmetingen LxBxH | 7,52 x 2,50 x 3,44 m |
| Tarragewicht | 7270 kg |
| Totaal gewicht | 7490 kg |
| Type aandrijving | Diesel |
| vierwielaandrijving | geen |
| Ondersteunt | ja |
| Max. steunbreedte | 4,98 m m |
| Rijbewijs | C1 / 3 |
| Speciale functies | Korte totale lengte, hoge mandbelasting, optionele snoeikorf beschikbaar |
Technische gegevens, prijzen en afbeeldingen onder voorbehoud.
Alternatieve producten