Werkplatform op vrachtwagen 29m G
GL 29 G GL 29 G
28,63 m Max. Werkhoogte
300 kg Max. Korfbelasting / Hefbelasting
Diesel Type aandrijving
Prijs op aanvraag
| Max. Werkhoogte | 28,63 m |
| Max. Hoogte platform | 26,63 m |
| Max. zijdelingse reikwijdte | 20,30 m |
| Max. Korfbelasting / Hefbelasting | 300 kg |
| Afmetingen platform LxB | 2,10 x 0,86 m |
| Zwenkbereik | +/- 270° |
| Roterende werkmand | Ja, 2 x 45° |
| Mand arm | ja |
| Afmetingen LxBxH | 6,94 x 2,52 x 3,75 m |
| Tarragewicht | 7340 kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 7490 kg |
| Type aandrijving | Diesel |
| vierwielaandrijving | geen |
| Bodemvrijheid | 0,20 m |
| Ondersteunt | ja |
| Ondersteuningsdruk max. | 75 kN |
| Steunbreedte aan beide zijden | 5,30 m |
| Steunbreedte aan één kant | 4,10 m |
| Verticale steunbreedte | 2,52 m |
| Ondersteuningslengte | 4,81 m |
| Rijbewijs | C1 / 3 |
| Speciale functies | Extreem lange reikwijdte, stopcontact in de werkmand, motor aan/uit schakelaar in de werkmand, automatisch intrekken, automatisch instellen, geheugenfunctie |
Technische gegevens, prijzen en afbeeldingen onder voorbehoud.
Alternatieve producten