Lichtmast met rollen LED zonder motor
93000 lumen Lichtrendement
Elektrisch Type aandrijving
180 x 140 x 700 cm Afmeting installatie
Prijs op aanvraag
| Hoogte mast | 7 m |
| Verlicht gebied | 2700 m² |
| Lichtrendement | 93000 lumen |
| Type lichtbron | LED |
| Type aandrijving | Elektrisch |
| Prestaties | 0.74 kW |
| Continu vermogen | 0,74 kVA (4 x 185 W) |
| Werkingsgeluid | 0 dBA (0 LWA in dB) |
| Afmeting installatie | 180 x 140 x 700 cm |
| Transportgrootte | 120 x 80 x 233 cm |
| Tarragewicht | 239 kg |
Alternatieve producten