Telescopische vorkheftruck met rotor op alle wielen 25m-50 AE
GTSR 250-50 AE GTSR 250-50 AE
24,75 m Max. Hefhoogte
4999 kg Max. Korfbelasting / Hefbelasting
Diesel Type aandrijving
Prijs op aanvraag
| Max. Hefhoogte | 24,75 m |
| Max. Korfbelasting / Hefbelasting | 4999 kg |
| Rotatiebereik | eindeloos |
| Lengte tanden | 1,20 m m |
| Tarragewicht | 18470 kg |
| Type aandrijving | Diesel |
| vierwielaandrijving | ja |
| Niet-markerend | geen |
| Ondersteunt | ja |
| Speciale functies | Besturing op alle wielen / Automatische koppelingherkenning / Optionele radiografische afstandsbediening |
Alternatieve producten
Product toebehoren