Schaarlift 12m WAS
GS 120-18 WAS GS 120-18 WAS
11,98 m Max. Werkhoogte
454 kg Max. Korfbelasting / Hefbelasting
Electro Type aandrijving
Prijs op aanvraag
| Max. Werkhoogte | 11,98 m |
| Verplaatsbaar tot werkhoogte | 11,70 m |
| Max. Hoogte platform | 9,98 m |
| Max. Korfbelasting / Hefbelasting | 454 kg |
| Afmetingen platform LxB | 2,51 x 1,49 m |
| Platformlengte verlengd | 3,96 m |
| Max. Heflast bij uitschuiven | 136 kg |
| Afmetingen LxB | 3,34 x 1,79 m |
| Machine breedte | 1,79 m |
| Hoogte transportstand | 1,71 m |
| Transporthoogte met/zonder railing | 2,50 / 1,71 m |
| Tarragewicht | 3845 kg |
| Type aandrijving | Electro |
| vierwielaandrijving | ja |
| Alleen voor gebruik binnenshuis | geen |
| Niet-markerend | ja |
| Bodemvrijheid | 0,18 m |
| Ondersteunt | ja |
| Schommelas | geen |
| Speciale functies | Hydraulische steunen, aandrijving op alle wielen, bevestigingspunten voor bevestigingssystemen (PBM) |
Technische gegevens, prijzen en afbeeldingen onder voorbehoud.
Alternatieve producten