Schaarlift 7.8m free
GS 078 free GS 078 free
7,62 m Max. Werkhoogte
275 kg Max. Korfbelasting / Hefbelasting
Electro Type aandrijving
Prijs op aanvraag
| Max. Werkhoogte | 7,62 m |
| Verplaatsbaar tot werkhoogte | 7,62 m |
| Max. Hoogte platform | 5,62 m |
| Max. Korfbelasting / Hefbelasting | 275 kg |
| Afmetingen platform LxB | 1,70m x 0,73 m |
| Platformlengte verlengd | 2,56 m |
| Max. Heflast bij uitschuiven | 120 kg |
| Afmetingen LxB | 1,85 x 0,82 m |
| Machine breedte | 0,82 m |
| Hoogte transportstand | 1,98 m |
| Transporthoogte met/zonder railing | 2,11 / 1,98 m |
| Tarragewicht | 1589 kg |
| Type aandrijving | Electro |
| vierwielaandrijving | geen |
| Alleen voor gebruik binnenshuis | geen |
| Niet-markerend | ja |
| Bodemvrijheid | 0,06 m |
| Ondersteunt | geen |
| Schommelas | geen |
| Speciale functies | Li-ion batterij, Geen hydraulische onderdelen, Geen lekken, Zeer laag stroomverbruik! |
Technische gegevens, prijzen en afbeeldingen onder voorbehoud.