Schaarlift 7.6m W
GS 076-8 W GS 076-8 W
7,68 m Max. Werkhoogte
230 kg Max. Korfbelasting / Hefbelasting
Electro Type aandrijving
Prijs op aanvraag
| Max. Werkhoogte | 7,68 m |
| Verplaatsbaar tot werkhoogte | 7,68 m |
| Max. Hoogte platform | 5,68 m |
| Max. Korfbelasting / Hefbelasting | 230 kg |
| Afmetingen platform LxB | 1,56 x 0,65 m |
| Platformlengte verlengd | 2,47 m |
| Max. Heflast bij uitschuiven | 120 kg |
| Afmetingen LxBxH | 1,82 x 0,79 x 1,80 m |
| Machine breedte | 0,79 m |
| Hoogte transportstand | 1,80 m |
| Transporthoogte met/zonder railing | 2,15 / 1,80 m m |
| Tarragewicht | 1610 kg |
| Type aandrijving | Electro |
| vierwielaandrijving | geen |
| Alleen voor gebruik binnenshuis | ja |
| Niet-markerend | ja |
| Bodemvrijheid | 0,052 m |
| Ondersteunt | geen |
| Schommelas | geen |
| Speciale functies | Anschlagpunkte für Rückhaltsysteme (PSA) vorhanden! |
Technische gegevens, prijzen en afbeeldingen onder voorbehoud.
Alternatieve producten
Product toebehoren