Minikraan 12.5m-30
GMK 125-30 GMK 125-30
12,52 m Hoogte haak
2980 kg Max. Korfbelasting / Hefbelasting
12,16 m Max. Projectie
Prijs op aanvraag
| Steunbreedte max. | 4,40 m m |
| Steunlengte max. | 4,40 m m |
| Type aandrijving | 380 V / Diesel |
| Machine breedte | 1,28 m |
| Totale hoogte | 1,70 m |
| Bodemvrijheid | 0,13 m |
| Tarragewicht | 4080 kg |
| Niet-markerend | ja, witte rubberen ketting |
| Max. Korfbelasting / Hefbelasting | 2980 kg |
| Hoogte transportstand | 1,70 m |
| Lengte transportpositie | 4,29 m |
| Max. Projectie | 12,16 m |
| Max. Hefhoogte | 12,52 m |
| Max. Hellingshoek | 25% ° |
| Hoogte haak | 12,52 m |
| Touwlengte | 73 m |
| Ondersteuningsdruk max. | 37 kN |
| Ondersteunt | ja |
| Speciale functies | Optionele vacuümzuignappen voor glas verkrijgbaar |
Technische gegevens, prijzen en afbeeldingen onder voorbehoud.
Alternatieve producten
Product toebehoren