Werkplatform op vrachtwagen 33m G
GL 33 G GL 33 G
32,50 m Max. Werkhoogte
320 kg Max. Korfbelasting / Hefbelasting
Diesel Type aandrijving
Prijs op aanvraag
| Max. Werkhoogte | 32,50 m |
| Max. Hoogte platform | 30,50 m |
| Max. zijdelingse reikwijdte | 20,88 m |
| Max. Korfbelasting / Hefbelasting | 320 kg |
| Afmetingen platform LxB | 1,71 x 0,86 m |
| Zwenkbereik | 180° |
| Roterende werkmand | ja |
| Mand arm | ja |
| Afmetingen LxBxH | 8,80 x 2,55 x 3,55 m |
| Tarragewicht | 7240 kg |
| Totaal gewicht | 7490 kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 7490 kg |
| Type aandrijving | Diesel |
| vierwielaandrijving | geen |
| Bodemvrijheid | 0,15 m |
| Ondersteunt | ja |
| Ondersteuningsdruk max. | 56 kN |
| Steunbreedte aan beide zijden | 5,30 m |
| Steunbreedte aan één kant | 3,86 m |
| Verticale steunbreedte | 2,53 m |
| Ondersteuningslengte | 4,87 m |
| Rijbewijs | C1 / 3 |
| Speciale functies | Stroomaansluiting in de korf, laadruimte met laadkleppen, laadbak, enorm zijdelings bereik, automatisch opzetten en intrekken. Grootste bereik op 7,5 t chassis |
Technische gegevens, prijzen en afbeeldingen onder voorbehoud.
Alternatieve producten