Werkplatform op vrachtwagen 23m S
GL 23 S GL 23 S
22,71 m Max. Werkhoogte
300 kg Max. Korfbelasting / Hefbelasting
Diesel Type aandrijving
Prijs op aanvraag
| Max. Werkhoogte | 22,71 m |
| Max. Hoogte platform | 20,71 m |
| Max. zijdelingse reikwijdte | 15,89 m |
| Max. Korfbelasting / Hefbelasting | 300 kg |
| Afmetingen platform LxB | 0,86 x 1,44 m |
| Zwenkbereik | 2x 200° = 400° |
| Roterende werkmand | ja |
| Mand arm | geen |
| Tarragewicht | 3320 kg |
| Type aandrijving | Diesel |
| vierwielaandrijving | geen |
| Bodemvrijheid | 0,19 m |
| Ondersteunt | ja |
| Steunbreedte aan beide zijden | V=3,48 / H=3,55 m |
| Steunbreedte aan één kant | V=2,86 / H=2,90 m |
| Verticale steunbreedte | V=2,22 / H=2,23 m |
| Ondersteuningslengte | 3,61 m |
| Rijbewijs | B / 3 |
Technische gegevens, prijzen en afbeeldingen onder voorbehoud.