Werkplatform op vrachtwagen 22m T
GL 22 T GL 22 T
22,35 m Max. Werkhoogte
200 kg Max. Korfbelasting / Hefbelasting
Diesel Type aandrijving
Prijs op aanvraag
| Max. Werkhoogte | 22,35 m |
| Max. Hoogte platform | 20,35 m |
| Max. zijdelingse reikwijdte | 14,18 m |
| Max. Korfbelasting / Hefbelasting | 200 kg |
| Afmetingen platform LxB | 1,37 x 0,66 m |
| Zwenkbereik | +/- 225° |
| Roterende werkmand | ja/2 x 55°. |
| Mand arm | geen |
| Afmetingen LxBxH | 6,47 x 2,12 x 3,00 m |
| Tarragewicht | 3260 kg |
| Totaal gewicht | 3500 kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 3500 kg |
| Type aandrijving | Diesel |
| vierwielaandrijving | geen |
| Bodemvrijheid | 0,16 m |
| Ondersteunt | ja |
| Steunbreedte aan beide zijden | 3,52 (vorne) / 3,34 (hinten) m |
| Steunbreedte aan één kant | 2,82 (voor) / 2,73 (achter) m |
| Verticale steunbreedte | 2,12 (vorne) / 2,12 (hinten) m |
| Ondersteuningslengte | 4,15 breed/ 3,19 smal m |
| Rijbewijs | B / 3 |
| Speciale functies | Compact ontwerp, maximale installatiehelling 5°, laadgebied met dropside 1,05 x 2,13 m |
Technische gegevens, prijzen en afbeeldingen onder voorbehoud.