Werkplatform op vrachtwagen 16m N
GL 16 N GL 16 N
16,29 m Max. Werkhoogte
250 kg Max. Korfbelasting / Hefbelasting
Diesel Type aandrijving
Prijs op aanvraag
| Max. Werkhoogte | 16,29 m |
| Max. Hoogte platform | 14,29 m |
| Max. zijdelingse reikwijdte | 10,40 m |
| Max. Korfbelasting / Hefbelasting | 250 kg |
| Afmetingen platform LxB | 1,40 x 1,11 m |
| Zwenkbereik | +/-200° |
| Roterende werkmand | ja +/-90° ja +/-90° ja +/-90° ja +/-90° ja +/-90° ja |
| Mand arm | geen |
| Afmetingen LxBxH | 7,12 x 2,25 x 2,95 m |
| Tarragewicht | 3290 kg |
| Totaal gewicht | 3500 kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 3500 kg |
| Type aandrijving | Diesel |
| vierwielaandrijving | geen |
| Bodemvrijheid | 0,16 m |
| Ondersteunt | ja |
| Steunbreedte aan beide zijden | 2,29/2,34 m |
| Steunbreedte aan één kant | - m |
| Verticale steunbreedte | - m |
| Ondersteuningslengte | 3,20 m |
| Rijbewijs | B / 3 |
| Speciale functies | Laadruimte 0,93 x 1,56 m met opstaande randen, laadbak voor gereedschap |