Smalle rolsteiger 1350
MRGS 1350 MRGS 1350
Prijs op aanvraag
| Machine breedte | 0,75 m |
| Last | 200 kg/m² |
| Breedte bewegende balk | max. 320 cm |
| Lengte transportpositie | 2,85 m |
| Max. Werkhoogte | 13,50 m |
| Platform | 75 x 285 cm |
| Toelaatbare externe montagehoogte | 960 cm |
| Toelaatbare interne installatiehoogte | 1.360 cm |
Alternatieve producten