MMW 4x4 minipickup
Benzine Type aandrijving
Prijs op aanvraag
| vierwielaandrijving | ja |
| Type aandrijving | Benzine |
| Machine breedte | 1,46 m |
| Tarragewicht | 669 kg |
| Hoogte transportstand | 1,88 m |
| Lengte transportpositie | 2,73 m |
| Alleen voor gebruik binnenshuis | geen |
| Niet-markerend | geen |
| Speciale functies | Nominaal motorvermogen 16 kW / 38 pk, kantelbare laadbak, stuurbekrachtiging, doorlopende bank, dak, in hoogte verstelbaar stuur, vierwielaandrijving en vergrendeling kan worden ingeschakeld, voorruit van gelaagd glas met E-markering, incl. ruitenwisser & ruitensproeisysteem, laadvermogen 3 |