Houtversnipperaar 19 R
MHH 19 R MHH 19 R
19 cm Max. Diameter hout
2000 kg Tarragewicht
Diesel / kettingaandrijving Type aandrijving
Prijs op aanvraag
| Speciale functies | Rupsonderstel voor alle terreinen voor werken op hellingen, hydraulisch verstelbaar in breedte en hoogte, hydraulische snijlengteverstelling, uitwerper 360° draaibaar |
| Aandrijving | Diesel, 36 kW/50 pk |
| Type aandrijving | Diesel / kettingaandrijving |
| Uitrusting | Kettingaandrijving |
| Machine breedte | 1,31 m |
| Bodemvrijheid | 42 - 70 cm m |
| Tarragewicht | 2000 kg |
| Breedte chassis | 131,5 - 181 cm |
| Hoogte transportstand | 2,70 m |
| LxBxH | 295 x 131,5 x 270 cm |
| Prestaties | 36 kW |
| Lengte transportpositie | 2,95 m |
| Max. Diameter hout | 19 cm |
| Hellingshoek max. | 20° |
Technische gegevens, prijzen en afbeeldingen onder voorbehoud.