Boomwortel frezen 35
MBF 35 MBF 35
Benzine Type aandrijving
61 cm Freeshoogte
26.1 kW Prestaties
Prijs op aanvraag
| Aandrijving | 26,1 kW/35 pk/benzine |
| Type aandrijving | Benzine |
| Aantal freestanden | 16 Stck. |
| Uitrusting | Tractieaandrijving |
| Machine breedte | 0,89 m |
| Tarragewicht | 598 kg |
| Freeshoogte | 61 cm |
| Freesradius | 119 cm |
| Freesdiepte | 38 cm |
| Hoogte transportstand | 1,26 m |
| LxBxH | 2,79 x 0,89 x 1,26 m |
| Prestaties | 26.1 kW |
| Lengte transportpositie | 2,79 m |
Technische gegevens, prijzen en afbeeldingen onder voorbehoud.
Product toebehoren