Rupsbandplatform 23m H
GSA 23 H GSA 23 H
23,20 m Max. Werkhoogte
250 kg Max. Korfbelasting / Hefbelasting
Hybride Type aandrijving
Prijs op aanvraag
| Max. Werkhoogte | 23,20 m |
| Max. Korfbelasting / Hefbelasting | 250 kg |
| Type aandrijving | Hybride |
| Max. zijdelingse reikwijdte | 15,60 m |
| Afmetingen LxBxH | 6,20 x 0,99 x 1,99 m |
| Lengte transportpositie | 6,20 m |
| Machine breedte | 0,99 m |
| Hoogte transportstand | 1,99 m |
| Afmetingen platform BxD | 1,20 x 0,80 meter m |
| Max. Hoogte platform | 21,20 m |
| Schommelas | geen |
| Mandarm, draaihoek | ja/180° ja/180° ja/180° ja/180° ja/180° ja/180° ja/180° ja/180° ja/180° ja/180° ja/180 |
| Tarragewicht | 3050 kg |
| Bodemvrijheid | 0,42 m |
| vierwielaandrijving | geen |
| Ondersteunt | ja |
| Ondersteuningsdruk max. | 23,7 kN |
| Steun aan beide zijden LxB | 4,70 x 4,70 m |
| Ondersteuning eenzijdig BxL | 3,65 x 6,30 m |
| Ondersteuning smal BxL | 2,65 x 6,30 m |
| Zwenkbereik | 450° |
| Fahrantrieb | ja, witte rubberen ketting |
| Draaibare mand | ja |
| Alleen voor gebruik binnenshuis | geen |
| Niet-markerend | ja |
| Speciale functies | In hoogte verstelbaar chassis voor rijden op hellingen, optionele elektrische of dieselaandrijving |