Schaarlift 7.7m W
GS 077-8 W GS 077-8 W
7,71 m Max. Werkhoogte
230 kg Max. Korfbelasting / Hefbelasting
Electro Type aandrijving
Prijs op aanvraag
| Max. Werkhoogte | 7,71 m |
| Verplaatsbaar tot werkhoogte | 7,71 m |
| Max. Hoogte platform | 5,71 m |
| Max. Korfbelasting / Hefbelasting | 230 kg |
| Afmetingen platform LxB | 1,56 x 0,65 m |
| Platformlengte verlengd | 2,46 m |
| Max. Heflast bij uitschuiven | 120 kg |
| Afmetingen LxB | 1,78 x 0,79 m |
| Machine breedte | 0,79 m |
| Hoogte transportstand | 1,30 m |
| Transporthoogte met/zonder railing | 1,88 / 1,30 m |
| Tarragewicht | 1696 kg |
| Type aandrijving | Electro |
| vierwielaandrijving | geen |
| Alleen voor gebruik binnenshuis | geen |
| Niet-markerend | ja |
| Bodemvrijheid | 0,07 m |
| Ondersteunt | geen |
| Schommelas | geen |
Technische gegevens, prijzen en afbeeldingen onder voorbehoud.
Alternatieve producten