Werkplatform op vrachtwagen 36m H
GL 36 H GL 36 H
36,11 m Max. Werkhoogte
350 kg Max. Korfbelasting / Hefbelasting
Diesel Type aandrijving
Prijs op aanvraag
| Max. Werkhoogte | 36,11 m |
| Max. Hoogte platform | 34,11 m |
| Max. zijdelingse reikwijdte | 30,77 m |
| Max. Korfbelasting / Hefbelasting | 350 kg |
| Afmetingen platform LxB | 1,62 x 0,78 m |
| Zwenkbereik | 2 x 250° / 500° |
| Roterende werkmand | ja/2 x 90° / 180° |
| Mand arm | ja |
| Afmetingen LxBxH | 9,55 x 2,56 x 3,79 m |
| Tarragewicht | 17222 kg |
| Totaal gewicht | 18000 kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 18000 kg |
| Type aandrijving | Diesel |
| vierwielaandrijving | geen |
| Bodemvrijheid | 0,24 m |
| Ondersteunt | ja |
| Steunbreedte aan beide zijden | 4,78 m |
| Steunbreedte aan één kant | 3,68 m |
| Verticale steunbreedte | 2,56 m |
| Ondersteuningslengte | 6,33 / 5,68 m |
| Rijbewijs | C / 2 |
Alternatieve producten