Werkplatform op vrachtwagen 33m H Vierwielaandrijving
GL 33 H Vierwielaandrijving GL 33 H Vierwielaandrijving
33,23 m Max. Werkhoogte
320 kg Max. Korfbelasting / Hefbelasting
Diesel Type aandrijving
Prijs op aanvraag
| Max. Werkhoogte | 33,23 m |
| Max. Hoogte platform | 31,23 m |
| Max. zijdelingse reikwijdte | 21,30 m |
| Max. Korfbelasting / Hefbelasting | 320 kg |
| Afmetingen platform LxB | 1,70 x 1,00 m |
| Zwenkbereik | 250° |
| Roterende werkmand | ja/2 x 90° |
| Mand arm | ja |
| Afmetingen LxBxH | 8,95 x 2,55 x 3,92 m |
| Tarragewicht | 12480 kg |
| Totaal gewicht | 13000 kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 13000 kg |
| Type aandrijving | Diesel |
| vierwielaandrijving | ja |
| Bodemvrijheid | 0,30 m |
| Ondersteunt | ja |
| Steunbreedte aan beide zijden | 3,85 m |
| Steunbreedte aan één kant | 3,16 m |
| Verticale steunbreedte | 2,50 m |
| Ondersteuningslengte | 4,43 m |
| Rijbewijs | alleen met personeel |
| Speciale functies | Automatisch opzetten en intrekken, laadgebied 2,30 x 2,00 m, afsluitbare koffer |
Technische gegevens, prijzen en afbeeldingen onder voorbehoud.