Werkplatform op vrachtwagen 27m K
GL 27 K GL 27 K
26,85 m Max. Werkhoogte
230 kg Max. Korfbelasting / Hefbelasting
Diesel Type aandrijving
Prijs op aanvraag
| Max. Werkhoogte | 26,85 m |
| Max. Hoogte platform | 24,85 m |
| Max. zijdelingse reikwijdte | 16,25 m |
| Max. Korfbelasting / Hefbelasting | 230 kg |
| Afmetingen platform LxB | 1,37 x 0,68 m |
| Zwenkbereik | 2 x 225° |
| Roterende werkmand | Ja, 2 x 85° |
| Mand arm | Geen |
| Afmetingen LxBxH | 6,84 x 2,20 x 2,99 m |
| Tarragewicht | 3300 kg |
| Totaal gewicht | 3500 kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 3500 kg |
| Type aandrijving | Diesel |
| vierwielaandrijving | geen |
| Bodemvrijheid | 0,16 m |
| Ondersteunt | Ja |
| Steunbreedte aan beide zijden | Voor 3,51 m, achter 3,66 m |
| Steunbreedte aan één kant | Voor 2,84 m, achter 2,94 m |
| Verticale steunbreedte | 2,20 m |
| Ondersteuningslengte | Breed 4,14 m, smal 3,12 m |
| Rijbewijs | B / 3 |
| Speciale functies | Extreem lange reikwijdte, stopcontact in de werkkorf, met geïsoleerde werkkorf op aanvraag, motor aan/uit schakelaar in de werkkorf, aarding mogelijk, automatisch opzetten en intrekken, geheugenfunctie, laadklep |
Technische gegevens, prijzen en afbeeldingen onder voorbehoud.