Kniktelescoophoogwerker 15.1m Wk
GG 151-15 Wk GG 151-15 Wk
15,15 m Max. Werkhoogte
200 kg Max. Korfbelasting / Hefbelasting
Batterij Type aandrijving
Prijs op aanvraag
| Max. Werkhoogte | 15,15 m |
| Verplaatsbaar tot werkhoogte | 15,15 m |
| Max. Hoogte platform | 13,15 m |
| Max. zijdelingse reikwijdte | 7,85 m |
| Max. Korfbelasting / Hefbelasting | 200 kg |
| Zwenkbereik | +/- 175° |
| Roterende werkmand | ja |
| Mand arm | ja |
| Afmetingen LxBxH | 6,03 x 1,52x 1,97 m |
| Machine breedte | 1,52 m |
| Overschot | 0,14 m |
| Tarragewicht | 6700 kg |
| Type aandrijving | Batterij |
| vierwielaandrijving | geen |
| Differentieelslot | geen |
| Niet-markerend | ja |
| Max. Hellingshoek | 23 % ° |
| Bodemvrijheid | 0,12 m |
| Ondersteunt | geen |
| Schommelas | geen |