Platforma robocza montowana na ciężarówce 57 m B z napędem na wszystkie koła
GL 57 B Napęd na wszystkie koła GL 57 B Napęd na wszystkie koła
56,72 m Maks. Wysokość robocza
600 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Diesel Typ napędu
Cena na zapytanie
| Maks. Wysokość robocza | 56,72 m |
| Maks. Wysokość platformy | 54,72 m |
| Maks. Zakres | 40,88 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 600 kg |
| Maks. Liczba osób | 7 Pers. |
| Wymiary platformy LxW | 2,37 x 1,09 m |
| Wysuwana platforma | Ja |
| Wydłużona długość platformy | 3,77 m |
| Zakres obrotu górnego podwozia | 500 ° |
| Obrotowy kosz roboczy | Hydraulisch, 2 x 220° |
| Ramię kosza | Ja |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 11,99 x 2,95 x 3,93 m |
| Masa własna | 25250 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 26000 kg |
| Typ napędu | Diesel |
| Napęd na wszystkie koła | Ja |
| Maks. Pozycja pochylona | 2 ° |
| Prześwit | 0,20 m |
| Podpory hydrauliczne | Ja, einzeln ausfahrbar |
| Max. siła wsparcia | 251 kN |
| Ciśnienie obciążenia podłogi | 20,5 kg/cm² |
| Szerokość podparcia po obu stronach | 9,03 m |
| Szerokość podparcia po jednej stronie | 5,78 m |
| Pionowa szerokość podparcia | 2,57 m |
| Długość wsparcia | 7,61 m |
| Przekątna podparcia, vari. 1 | 11,54 m |
| Przekątna podparcia, vari. 2 | 9,25 m |
| Przekątna podparcia, vari. 3 | 7,70 m |
| Anschlagpunkte PSA | 10 Stk. |
| Prawo jazdy | Vermietung nur mit Bedienpersonal |
| Funkcje specjalne | Dynamisches Reichweiten- und Steigungsoptimierungssystem (DRS), auf Anfrage mit Lastliftsystem und Gerken-Antennenmontagesystem (GAMS) erhältlich. |