Platformy montowane na ciężarówkach 30 m R
GL 30 R GL 30 R
29,91 m Maks. Wysokość robocza
350 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Diesel Typ napędu
Cena na zapytanie
Specjalnie nadaje się do
- Ogrodnictwo i architektura krajobrazu
- Rzemiosło
- Budownictwo
- Gminy
- Zarządzanie obiektami
| Maks. Wysokość robocza | 29,91 m |
| Maks. Wysokość platformy | 27,91 m |
| Maks. Zakres | 24,79 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 350 kg |
| Maks. Liczba osób | 3 Pers. |
| Wymiary platformy LxW | 1,84 x 0,90 m |
| Zakres obrotu górnego podwozia | 500 ° |
| Obrotowy kosz roboczy | Hydraulisch, 2 x 90° |
| Ramię kosza | Ja |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 7,64 x 2,97 x 3,61 m |
| Szerokość transportowa | 2,66 m |
| Masa własna | 7190 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 7490 kg |
| Typ napędu | Diesel |
| Napęd na wszystkie koła | Nein |
| Maks. Pozycja pochylona | 5 ° |
| Prześwit | 0,17 m |
| Podpory hydrauliczne | Ja, einzeln fahrbar |
| Max. siła wsparcia | Vorne: 68 kN / hinten: 58 kN kN |
| Ciśnienie obciążenia podłogi | Vorne: 9,6 kg/cm² / hinten: 8,4 kg/cm² |
| Szerokość podparcia po obu stronach | 5,32 m |
| Szerokość podparcia po jednej stronie | 3,92 m |
| Pionowa szerokość podparcia | 2,51 m |
| Długość wsparcia | 5,40 m |
| Abstützlänge schmal | 4,17 m |
| Przekątna podparcia, vari. 1 | 7,44 m |
| Przekątna podparcia, vari. 2 | 6,75 m |
| Przekątna podparcia, vari. 3 | 4,59 m |
| Anschlagpunkte PSA | 4 Stk. |
| Prawo jazdy | C1 / 3 |
| Funkcje specjalne | Vermietung mit Aluminiumkorb und isoliertem Arbeitskorb möglich. |
Technical specifications, prices and images are subject to change.