Sprężarka budowlana MKW KOA 7
Cena na zapytanie
| Typ napędu | Diesel |
| Szerokość konstrukcji | 1,26 m |
| Masa własna | 505 kg |
| Wysokość pozycji transportowej | 1,20 m |
| dł. x szer. x wys. | 312 x 126 x 120 cm |
| Wydajność | 24,1 kW |
| Długość pozycji transportowej | 3,12 m |
| Maks. Ciśnienie robocze | 7 bar |
| Maks. Objętość | 3 m³/Min l |
| Funkcje specjalne | Mit 69dB(A) auch in lärmsensibler Umgebung einsetzbar |
| przy ciśnieniu roboczym | 7 bar |
Technical specifications, prices and images are subject to change.