Podnośnik nożycowy 22m WASPRG
GS 220-25 WASPRG GS 220-25 WASPRG
21,70 m Maks. Wysokość robocza
750 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Diesel Typ napędu
Cena na zapytanie
Właściwości urządzenia
- Allwheel
- Białe niebrudzące opony
- Duża, rozszerzalna platforma
- Silny udźwig
Przykłady użycia
- Prace budowlane i remontowe
- Techniczne prace konserwacyjne i instalacyjne
- Operacje magazynowe i logistyczne
- Budowa imprez i targów
| Maks. Wysokość robocza | 21,70 m |
| Ruchomy do wysokości roboczej | 21,70 m |
| Maks. Wysokość platformy | 19,70 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 750 kg |
| Maks. Liczba osób | 4 Pers. |
| Wymiary platformy LxW | 4,38 x 2,20 m |
| Wysuwana platforma | Ja |
| Wydłużona długość platformy | 6,88 m |
| Max. Korblast auf Ausschub | 750 kg |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 4,84 x 2,45 x 3,64 m |
| Wysokość transportowa | 2,83 m |
| Masa własna | 11990 kg |
| Typ napędu | Diesel |
| Filtr cząstek sadzy | Ja |
| Allradantrieb | Ja |
| Maks. Zdolność wspinaczkowa | 30 % |
| Maks. Pozycja pochylona | 3 ° |
| Zakres zastosowania | Außen |
| Bez oznaczeń | Ja |
| Prześwit | 0,19 m |
| Podpory hydrauliczne | Ja, einzeln ausfahrbar |
| Ciśnienie obciążenia podłogi | 13,4 kg/cm² |
| Długość wsparcia | 4,80 m |
| Szerokość podparcia | 2,42 m |
| Oś wahliwa | Ja |
| Anschlagpunkte PSA | 8 Stk. |