Podnośniki nożycowe 27,5 m WASPGH
GS 275-25 WASPGH GS 275-25 WASPGH
27,50 m Maks. Wysokość robocza
1000 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Hybrid Typ napędu
Cena na zapytanie
| Maks. Wysokość robocza | 27,50 m |
| Ruchomy do wysokości roboczej | 27,16 m |
| Maks. Wysokość platformy | 25,50 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 1000 kg |
| Maks. Liczba osób | 4 Pers. |
| Wymiary platformy LxW | 6,12 x 2,29 m |
| Wysuwana platforma | Ja |
| Wydłużona długość platformy | 8,23 m |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 6,59 x 2,51 x 3,15 m |
| Wysokość transportowa | 2,92 m |
| Masa własna | 24980 kg |
| Typ napędu | Hybrid |
| Allradantrieb | Ja |
| Maks. Zdolność wspinaczkowa | 25 % |
| Maks. Pozycja pochylona | 3 ° |
| Zakres zastosowania | Innen und Außen |
| Bez oznaczeń | Ja |
| Prześwit | 0,18 m |
| Ciśnienie obciążenia podłogi | 17,2 kg/cm² |
| Podpory hydrauliczne | Ja, einzeln ausfahrbar |
| Długość wsparcia | 6,57 m |
| Szerokość podparcia | 2,51 m |
| Oś wahliwa | Ja |
| Promień skrętu (zewnętrzny) | 8,18 m |
Technical specifications, prices and images are subject to change.