Podnośnik nożycowy 9,9 m WI
GS 099-8 WI GS 099-8 WI
9,99 m Maks. Wysokość robocza
230 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Batterie Typ napędu
Cena na zapytanie
Cechy urządzenia
- Może być używany w pomieszczeniach i na zewnątrz
- Rozszerzalna platforma
- Użytkowanie bez emisji dzięki zasilaniu bateryjnemu
Przykłady zastosowań
- Prace budowlane i remontowe
- Techniczne prace konserwacyjne i instalacyjne
- Operacje magazynowe i logistyczne
- Budowa imprez i targów
| Maks. Wysokość robocza | 9,99 m |
| Ruchomy do wysokości roboczej | 9,99 m |
| Maks. Wysokość platformy | 7,99 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 230 kg |
| Maks. Liczba osób | 2 Pers. |
| Wymiary platformy LxW | 2,28 x 0,81 m |
| Wysuwana platforma | Ja |
| Wydłużona długość platformy | 3,18 m |
| Maks. Udźwig na przedłużeniu | 113 kg |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 2,48 x 0,82 x 2,37 m |
| Wysokość transportowa z poręczą/bez poręczy | 2,00 m / 1,56 m |
| Masa własna | 2230 kg |
| Typ napędu | Batterie |
| Allradantrieb | Nein |
| Maks. Zdolność wspinaczkowa | 25 % |
| Maks. Pozycja pochylona | 3 ° |
| Zakres zastosowania | Innen |
| Bez oznaczeń | Ja |
| Prześwit | 0,10 m |
| Wsparcie | Nein |
| Ciśnienie obciążenia podłogi | 10,7 kg/cm² |
| Oś wahliwa | Nein |
| Promień skrętu (zewnętrzny) | 2,10 m |
| Punkt zatrzymania. PPE EN 795 | 4 Stk. |
| Funkcje specjalne | 230 Volt – Plattformversorgung über einen zusätzlichen Schuko-Stecker zwischen den Leiterholmen. |
Technical specifications, prices and images are subject to change.
Alternatywy